Szafy / Meble / Inne

Proponujemy funkcjonalne,dobrze zaplanowane i atrakcyjne w wyglądzie szafy wnękowe,zabudowy wolnostojące oraz garderoby.

Szafy wnękowe oprócz walorów praktycznych pozwalają efektownie uzupełnić aranżację wnętrza, wtopić lub wyeksponować ją w pomieszczeniu przy wykorzystaniu istniejących ścian. Szafa daje tak duże możliwości personalizacji, że może w pełni nadążać za jej użytkownikiem. Stosujemy systemy z drzwiami przesuwnymi renomowanych firm takich jak:  Indeco, Senator, Raumplus ,Sevroll, Laguna oraz systemy firmy Hettich. Posiadają wypełnienie z różnych materiałów jak: szkło kolorowe,szkło z grafiką, MDF lakierowany (połysk, mat - w palecie kolorów RAL ,NCS, ICA.), fornir, płyta laminowana, rattan, bambus, lustro i wiele innych. Wnętrze szafy,wykorzystując istniejące na rynku akcesoria(kosze,drążki,pantografy, półki wysuwane,szuflady i inne) staramy się dostosować do potrzeb jak i pełnionej funkcji. To co u innych jest nietypowe dla nas jest standardem.

Szafy i zabudowy wolnostojące charakteryzują się tym, że posiadają pełne boki, plecy, zmienne wysokości półek a przede wszystkim otwierane drzwi skrzydłowe. Oferujemy je w bogatej kolorystyce z zastosowaniem szlachetnych materiałów jak: drewno, fornir, szkło w ramce metalowej. Ciekawym, niedocenionym materiałem jest fornir kamienny.

Garderoba - to pomieszczenia przeznaczone nie tylko i wyłącznie do przechowywania odzieży czy galanterii, często służąca jako miejsce do prasowania, przebieralni,magazynowania nietypowych  potrzebnych przedmiotów, usytuowane bezpośrednio przy sypialni cieszą się coraz większą popularnością. Można je spotkać już nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także coraz częściej w mieszkaniach,  w których właściciel wydziela garderobę z pokoju, czy sypialni. Wykorzystując maksymalnie przestrzeń, wspólnie z mieszkańcami planujemy a następnie zabudowujemy ją przy zastosowaniu najnowszych akcesorii i materiałów. 

Poniżej INSPIRACJE

* Wszystkie zdjęcia zawarte na naszej stronie internetowej są zdjęciami poglądowymi, przed zamówieniem należy sprawdzić kolory oraz wzory w odpowiednich wzornikach.