Kuchnie nowoczesne

Tym, którzy wolą współczesną stylistykę przejawiającą się w ascentrycznej prostocie chcą aby ich kuchnia była maksymalnie funkcjonalną i wygodną polecamy linię nowoczesną. Kuchnia nowoczesna jest zawsze miejscem szczególnej kreatywności.

Wysoko gatunkowe materiały, przemyślany design i elastyczne wymiary stanowią podstawę perfekcyjnej architektury kuchennej. Szereg praktycznych rozwiązań jest odpowiedzią na sugestie i oczekiwania odbiorców poszukujących indywidualnej formy. Wybierając ten styl mebli kuchennych decydują się Państwo na aktualnie najmodniejsze rodzaje frontów i wykończeń. Takie meble nadają przestrzeni kuchennej nieskazitelny ład i niezwykle potrzebny spokój.

Obecnie nowoczesne wzory charakteryzują się prostą, modułową budową, minimalizmem z częstym wykorzystaniem elementów aluminiowych, blachy kwasoodpornej oraz szkła. Do produkcji wykorzystujemy najczęściej materiały drewnopochodne - głównie MDF lakierowany na mat jak i w polerowanym połysku, łącząc lite drewno czy fronty fornirowane, nadające temu stylowi niepowtarzalny smak i charakter.

Kilka propozycji aranżacji kuchni nowoczesnych oraz wzory frontów i dodatków znajduje się w studio ul. Powstańców Śląskich 85 lok. U-7 w Warszawie.

Poniżej INSPIRACJE

* Wszystkie zdjęcia zawarte na naszej stronie internetowej są zdjęciami poglądowymi, przed zamówieniem należy sprawdzić kolory oraz wzory w odpowiednich wzornikach.