Kuchnie klasyczne

Dla miłośników kuchni tradycyjnych proponujemy szereg rozwiązań mogących wprowadzić odpowiedni styl oraz stworzyć klimat i ciepło "domowej kuchni". Przytulne, eleganckie i ponadczasowo piękne. Tak w skrócie można określić klasyczny styl proponowanych kuchni. Kuchnie drewniane - rustykalne z domieszką "stylu babuni", waniliowe z duszą angielską, patynowane z zapachem antyku zmienią wnętrze nadając mu niepowtarzalną atmosferę.

Urządzenie kuchni w stylu klasycznym daje nam gwarancję,że nawet z upływem czasu będzie ona znakomicie wkomponowywać się w obowiązujące trendy aranżacyjne. Klasyczny styl wnętrz jest ponadczasowy. Inwestując w klasykę,możemy mieć pewność, że nasza kuchnia nie będzie wymagała zmiany wystroju przez dalsze lata.
Od wielu lat współpracujemy z firmą STOLZEN korzystając z jej szerokiej oferty - kilka propozycji aranżacji kuchennej oraz wzory frontów i dodatków znajduje się w studio ul. Powstańców Śląskich 85 lok. U-7 w Warszawie.

Poniżej INSPIRACJE

* Wszystkie zdjęcia zawarte na naszej stronie internetowej są zdjęciami poglądowymi, przed zamówieniem należy sprawdzić kolory oraz wzory w odpowiednich wzornikach.