Łazienki

Wyroby nasze cechuje nowoczesna stylistyka,wysoka jakość wykonania, szeroka paleta barw (ponad 2000 kolorów RAL,NCS,ICA), bogaty wybór materiałów drewnianych i drewno pochodnych(forniry naturalne,modyfikowane).

Główną zaletą jest możliwość realizowania indywidualnych projektów zgodnych z potrzebą i gustem. Meble produkowane są w wersji wiszącej i stojącej o wykończeniu półmatowym oraz w połysku. Funkcjonalność wyrobów podnoszą występujące w zabudowie szafkowej akcesoria meblowe renomowanych firm: GRASS, Hettich, Kessebohmer, BLUM. Wszystkie te czynniki pozwalają zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Pokoje kąpielowe, łazienki o dużych jak i małych powierzchniach można urządzić bardzo komfortowo i przytulnie. Jako miejsce intymne we wnętrzu każdego domu łazienka wymaga przemyślanej aranżacji jak i wyboru właściwego wyposażenia sanitarnego, mebli i dodatków łazienkowych, które mogą być nie tylko funkcjonalne ale i dekoracyjne.

Proponujemy Państwu nasze wyroby meblowe, które doskonale wkomponują się w nawet małą łazienkę. Utrzymane w szerokiej gamie kolorystycznej i materiałowej umożliwiają  realizację dowolnych dla Państwa projektów. Nasze meble to klasyka i styl i nowoczesność.

Nasze meble łazienkowe posiadają 24 miesięczną gwarancję i są zabezpieczone przed wilgocią.

Poniżej INSPIRACJE

* Wszystkie zdjęcia zawarte na naszej stronie internetowej są zdjęciami poglądowymi, przed zamówieniem należy sprawdzić kolory oraz wzory w odpowiednich wzornikach.